מושב בשרון, מושב באזור השרון פתרון תשחץ או תשבץ

ריכזנו ואספנו עבורכם את הפתרונות האפשריים עבור מושב בשרון או מושב באזור השרון, השתדלנו לרכז את כל הפתרונות שיתאימו לפתרון תשחץ או תשבץ, כך שתוכלו להמשיך בפתרון התשחץ בקלות.
לפעמים אנחנו נתקלים בשאלות בתשחץ שקשורות לשמותם של אזורים מסוימים ברחבי ארץ ישראל, בדרך כלל השאלות הן בסגנון של מושב/קיבוץ באזור של.. וגם לפי מחוזות.
השתדלנו לרכז עבורכם את כל הפתרונות שנתקלנו בהם וגם את כל התשובות שמצאנו שיכולים להתאים לערך או לשאלה זו.
בדרך כלל לשאלות מהסוג הזה יש פתרונות רבים, לכן ריכזנו את כל התשובות במן 'אוצר פתרונות' שמאורגן ומסודר לפי סדר האלפבית כך שתוכלו בקלות לנווט באוצר זה ולמצוא בקלות את הפתרון שחיפשתם.
על מנת שנוכל להמשיך לספק לכם ובעצם לכולם את התשובות המדויקות לפתרונות, במידה ויש לכם פתרון אחר לשאלה זאת שאינו מופיע באתר, על מנת לעזור לשאר הפותרים, תוכלו לכתוב את התשובה בתגובות מטה.
את הפתרונות לשאלה זאת ריכזנו כאן למטה.

תשובה לפי מספר אותיות:
2 אותיות:
3 אותיות: בחן; יעף; מתן;
4 אותיות: אומץ; אייל; בצרה; חגור; חרות; ינוב; מאור; עולש; פורת;
5 אותיות: אודים; ארסוף; בת חפר; גני עם; הדר עם; חניאל; ירחיב; כפר הס; משמרת; נירית; סלעית; עדנים; צופית; קדימה; רשפון;
6 אותיות: אלישמע; אביחיל; בורגתה; גאולים; גבעת חן; גן חיים; חרב לאת; ירקונה; כפר מל"ל; כפר מעש; כפר נטר; נוה ירק; נורדיה; מכמורת; עזריאל; עין ורד; עמק חפר; צור משה; צור נתן; שדי חמד; תל מונד; תנובות;
7 אותיות: בית הלוי; בית חרות; בית ינאי; בית יצחק; בני דרור; בני ציון; גנות הדר; גת רימון; כפר חיים; כפר יעבץ; כפר פינס; מגשימים; נוה ימין; נווה ירק; עין שריד; צור יגאל; שדה יצחק;
8 אותיות: אבן יהודה; בארותיים; בית יהושע; גבעת חיים; חיבת ציון; כוכב יאיר; נווה ימין; רמת הכובש; שער אפרים;
9 אותיות: ביתן אהרון; כפר ויתקין; כפר סירקין; כפר שמריהו; ניצני עוז; רמות השבים; שדה ורבורג; תלמי אלעזר;
10 אותיות: חבצלת השרון;

כעת אם מצאתם אצלנו את התשובה תוכלו לחזור במהירות להמשך פתירת התשחץ באופן "טבעי", אך שימו לב, אם יש לכם שאלה נוספות שתרצו למצוא תשובה עבורה, תוכלו להיעזר בתיבת חיפוש באתרינו.

עשו לנו לייק בפייסבוק:

מונחים נוספים:

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *