עיר בהודו תשחץ, תשבץ

ריכזנו ואספנו עבורכם את הפתרונות האפשריים עבור עיר בהודו, השתדלנו לרכז את כל הפתרונות שאכן יתאימו לפתרון תשחץ או תשבץ, כך שתוכלו להמשיך בפתרון התשחץ בקלות.
לפעמים אנחנו נתקלים בשאלות בתשחץ שקשורות לשמותיהם של אזורים מסוימים בעולם, בדרך כלל השאלות הן בסגנון של עיר בירה של, עיר נמל, אתר נופש ב.. ועוד.
השתדלנו לרכז עבורכם את כל הפתרונות שנתקלנו בהם וגם את כל התשובות שמצאנו שיכולים להתאים לערך או לשאלה זו.
בדרך כלל לשאלות מהסוג הזה יש פתרונות רבים, לכן ריכזנו את כל התשובות במן 'אוצר פתרונות' שמאורגן ומסודר לפי סדר האלפבית כך שתוכלו בקלות לנווט באוצר זה ולמצוא בקלות את הפתרון שחיפשתם.
על מנת שנוכל להמשיך לספק לכם ובעצם לכולם את התשובות המדויקות לפתרונות, במידה ויש לכם פתרון אחר לשאלה זאת שאינו מופיע באתר, על מנת לעזור לשאר הפותרים, תוכלו לכתוב את התשובה בתגובות מטה.
את הפתרונות לשאלה זאת ריכזנו כאן למטה.

תשובה לפי מספר אותיות:
2 אותיות: לה;
3 אותיות:
4 אותיות: אגרה; ג'אמו; דלהי; המפי; מנלי; פונה; פורי; פטנה; צ'נאי; צורו; קוצ'י;
5 אותיות: בומבי; בופאל; ורנסי; מיראט; מנאלי; מנטלי; פושקר; ראנצ'י; רמפור; שימלה;
6 אותיות: אמריצר; בומביי; בנגלור; ג'איפור; ג'ודפור; הואצין; הידרבד; וראנסי; כלכותה; לאקנאו; מומבאי; מומביי; נאגפור; קאנפור; קולקטה; רישיקש;
7 אותיות: אורוויל; אמריטסר; גאיסלמר; גינגטוק; דהרה דון; דרמסאלה; ואראנסי; נגרקויל; ניו דלהי; סולאפור; סרינגאר; קוזי'קוד;
8 אותיות: אחמדאבאד; אללהאבאד; דרג'ילינג; לודהיאנה; מאוסינרם; צ'אנדיגאר; קהג'וראהו;
9 אותיות: בובנשוואר; היידראבאד; פורט בלייר;
10 אותיות: אוראנגאבאד; ויג'יאוואדה;
11 אותיות: פטהפור סיקרי;

כעת אם מצאתם אצלנו את התשובה תוכלו לחזור במהירות להמשך פתירת התשחץ באופן "טבעי", אך שימו לב, אם יש לכם שאלה נוספות שתרצו למצוא תשובה עבורה, תוכלו להיעזר בתיבת חיפוש באתרינו.

עשו לנו לייק בפייסבוק:

מונחים נוספים:

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *