שכונה בירושלים תשחץ, תשבץ

ריכזנו ואספנו עבורכם את הפתרונות האפשריים עבור שכונה בירושלים, השתדלנו לרכז את כל הפתרונות שאכן יתאימו לפתרון תשחץ או תשבץ, כך שתוכלו להמשיך בפתרון התשחץ בקלות.
לפעמים אנחנו נתקלים בשאלות בתשחץ שקשורות לשמותם של אזורים מסוימים ברחבי ארץ ישראל, בדרך כלל השאלות הן בסגנון של מושב/קיבוץ באזור של, שכונה.. וגם לפי מחוזות.
השתדלנו לרכז עבורכם את כל הפתרונות שנתקלנו בהם וגם את כל התשובות שמצאנו שיכולים להתאים לערך או לשאלה זו.
בדרך כלל לשאלות מהסוג הזה יש פתרונות רבים, לכן ריכזנו את כל התשובות במן 'אוצר פתרונות' שמאורגן ומסודר לפי סדר האלפבית כך שתוכלו בקלות לנווט באוצר זה ולמצוא בקלות את הפתרון שחיפשתם.
על מנת שנוכל להמשיך לספק לכם ובעצם לכולם את התשובות המדויקות לפתרונות, במידה ויש לכם פתרון אחר לשאלה זאת שאינו מופיע באתר, על מנת לעזור לשאר הפותרים, תוכלו לכתוב את התשובה בתגובות מטה.
את הפתרונות לשאלה זאת ריכזנו כאן למטה.

תשובה לפי מספר אותיות:
2 אותיות: פת;
3 אותיות:
4 אותיות: א טור; בקעה; גילה; מוצא; מלחה; ניות; רמות;
5 אותיות: גאולה; הר נוף; טלביה; מורשה; ממילא; קטמון; רוממה; רחביה;
6 אותיות: אבו תור; ארנונה; בית וגן; גבעת רם; הר חומה; יפה נוף; מוסררה; מחניים; נחלאות; סילואן; עין כרם; רמת רחל; רמת שרת; שועפאט; שועפאת; תל ארזה; תלפיות;
7 אותיות: בית הכרם; בית יעקב; בית צפפא; בית צפפה; בתי ראנד; ימין משה; נוה יעקב; נוה שאנן; סנהדריה; עיר גנים; פסגת זאב; קרית משה; שערי חסד; שערי צדק;
8 אותיות: אבן ישראל; בית ישראל; בית צפאפא; גבעת שאול; זכרון משה; כרם אברהם; מאה שערים; מנחת מלחה; מקור חיים; נווה יעקב; נווה שאנן; נחלת שבעה; עיסאוויה; קריית משה; קרית מנחם; רמת אשכול; רמת ישראל;
9 אותיות: גבעת משואה; גבעת שפירא; זיכרון משה; מחנה יהודה; מחנה ישראל; קריית מנחם; קרית היובל; ראס על עמוד;
10 אותיות: ארמון הנציב; מגרש הרוסים; קריית היובל; קריית שמואל;
11 אותיות:
12 אותיות: הגבעה הצרפתית; משכנות שאננים;
13 אותיות: המושבה הגרמנית;

כעת אם מצאתם אצלנו את התשובה תוכלו לחזור במהירות להמשך פתירת התשחץ באופן "טבעי", אך שימו לב, אם יש לכם שאלה נוספות שתרצו למצוא תשובה עבורה, תוכלו להיעזר בתיבת חיפוש באתרינו.

עשו לנו לייק בפייסבוק:

מונחים נוספים:

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *